Читаємо новини прямо з поверхні столу: The New York Times та Microsoft фантазують на тему форматів майбутніх медіа

00:00,
1 Вересня 2011
1142

Читаємо новини прямо з поверхні столу: The New York Times та Microsoft фантазують на тему форматів майбутніх медіа

00:00,
1 Вересня 2011
1142
Читаємо новини прямо з поверхні столу: The New York Times та Microsoft фантазують на тему форматів майбутніх медіа
Новини інтегруються в додатки до смартфонів і планшетів та щоденно доставляються на десктоп  комп’ютера. Тепер вони надходитимуть прямо у стіл. The New York Times та Microsoft фантазують на тему інноваційного досвіду читання газет.

 

Команда The New York Times спробувала уявити, як виглядатиме традиційний сніданок з ранковою газетою у майбутньому, і у партнерстві з Microsoft розробила стіл із інтегрованим тач-інтерфейсом, за допомогою якого можно читати пресу.

 

Стіл працює на базі технології Microsoft’s Surface від Microsoft, адаптованої лабораторіїєю The New York Times R&D Lab під формат читання онлайн-видань.

 

Екран діагоналлю близько 30 вмонтовано у акрилову стільницю, а сенсорні камери розташовані під дисплеєм і можуть реагувати на декілька дотиків одночасно. 

 

Розробники відзначили, що іхній креатив вкрай практичний і підходить як на роль робочого місця, так і обіднього столу.

 

У Microsoft розповіли, що сенсорний екран столу дозволить людям «взаємодіяти з цифровим контентом так само, як вони взаємодіють із побутовими предметами, такими як фотографії, пензлі чи музика – за допомогою рук, жестів та ставлячи реальні об’єкти на поверхню» і читати практично так, як вони читають паперову газету.

 

New York Times R&D Lab: The kitchen table of the Future from Nieman Journalism Lab on Vimeo.

 

 

За матеріалами The New York Times, Niemanlab

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The New York Times
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду