Браузер Chrome навчили блокувати спойлери «Гри престолів»

BBC

В інтернет-браузері Google Chrome з'явилося розширення, яке блокує в соціальних мережах спойлери до знаменитої фентезі-сазі «Гра престолів», повідомляє російська служба BBC.

Публікації в Facebook, Twitter, Reddit, а також на сайті Google News, які потенційно можуть містити спойлери, зафарбовується чорним. На місці з'являється повідомлення жартівливий напис із зазначенням слів, які стали причиною блокування тексту. Серед слів-тригерів назва серіалу, відповідні хештеги і імена ключових персонажів і акторів англійською мовою.

Після установки програми в соціальних мережах можна побачити, наприклад, такий пост: «Потенційний спойлер був безжально обезголовлений за дезертирство, тому що наважився згадати фразу «Гра престолів». У той же час при бажанні користувач може побачити зафарбовану публікацію. 

Раніше автор книг Джордж Мартін зізнався в тому, чому вбиває своїх героїв. Мартін заявив про те, що, як письменник, повинен говорити правду, а вона така: «всі люди смертні», особливо, коли мова йде про війну, яка є центральною темою «Гри престолів».

Серіал «Гра престолів» став володарем головної нагороди на 67-ї премії «Еммі» як кращий серіал минулого сезону в США. Всього «Гра престолів» отримала 12 нагород, що стало новим рекордом «Еммі» за кількістю перемог за один рік.

Нагадуємо, що прем'єра шостого сезону серіалу «Гра престолів», яка відбулася 24 квітня, встановила новий рекорд за кількістю глядачів, які подивилися епізод.

comments powered by Disqus