Батьки знайшли зниклого сина завдяки фото Associated Press

На фото Жаклін Мартін з агентства Associated Press зображений 20-річний Ніколас Саймонс, який намагається зігрітися біля вентиляційної решітки неподалік від будівлі Федеральної торгової комісії США у Вашингтоні. 1 січня він вийшов із дому, не взявши з собою мобільного телефону, гаманця та документів і вважався зниклим. Коли наступного дня син не повернувся додому, Пол і Мішель Саймонс, батьки хлопця почали розшук. Вони повідомили правоохоронців, місцеві медіа, а також створили сторінку в мережі Facebook.

Першими на фотографію звернули увагу читачі американської газети USA Today. Через мережу Facebook вони повідомили про неї батьків хлопця. Батьки Саймонса звернулися до автора фотографії, а також до журналістки, яка її використала. Жаклін Мартін повернулася на місце зйомки і через деякий час за допомогою поліції знайшла Ніколаса. Після цього його доправили до лікарні та повідомили батьків.

Авторка фото пояснила, що зробила цю світлину цілком випадково. Вона всього лише фотографувала вулиці Вашингтону, де в той час була рекордно низька температура. Знімок Саймонса виявився був відібраний фотослужбою газети USA Today з-поміж 126 варіантів.

comments powered by Disqus