Арнольд Шварценеггер стане колумністом присвячених бодібілдінгу видань

Для видань Flex і Muscle & Fitness Арнольд Шварценеггер (Arnold Schwarzenegger), зокрема, щомісяця писатиме авторські колонки.

Шверценеггер розпочинав свою кар’єру як культурист, він – власник низки бодібілдінг-титулів, серед яких здобутий у 20 років титул «Містер Всесвіт», а також семикратний переможещь змагань «Містер Олімпія», котрі проводяться під патронатом Міжнародної федерації з бодібілдінгу (International Federation of Bodybuilding, IFBB).

«Бодібілдінг завжди був частиною мого життя, і я впевнений, що видання Muscle & Fitness і Flex продовжуватимуть мотивувати інших, як це було зі мною, піднімати важку вагу, обирати здоровий спосіб життя і рекламувати такий вид спорту як бодібілдінг», – відзначив Шварценеггер.

Історія відносин 65-річного Шварценеггера і Muscle & Fitness та Flex бере свій початок у 1968 році, видання присвятили йому більше 60 обкладинок.

Журнали Muscle & Fitness і Flex входять до холдингу American Media Inc., серед інших видань холдингу, зокрема, таблоїд National Enquirer і celebrity-журнал OK!

comments powered by Disqus