Аріанна Хафінгтон анонсувала появу новинного веб-сайту World Post

en.wikipedia.org

Очікується, що це буде сайт новин та коментарів, який також стане блог-платформою для найбільш впливових людей на планеті.  Серед майбутніх блогерів видання - колишній прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер, засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс та голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт. The World Post презентують вже цього місяця, під час Світового економічного форуму в Давосі.

The World Post повинен замінити нинішній розділ the Huffington Post про світ, проте вважатиметься окремим виданням. Водночас The Huffington Post займатиметься питаннями реклами та організацією конференцій.  Жодна зі сторін не коментуватиме, скільки грошей вкладено у бізнес.

Один із засновників сайту мільярдер Бергруен каже, що World Post буде не лише майданчиком для світових еліт. «Ви побачите багато невідомих голосів, молодих голосів із місць, не дуже очевидних», – наголосив він. За словами бізнесмена, видання працюватиме задля отримання вигоди. Однак запевнив, що готовий інвестувати і в цікаві неприбуткові проекти.

Зараз The Huffington Post представлений у десяти країнах. Тому в роботі нового видання братимуть участь власні журналісти. З’явиться також троє нових міжнародних кореспондентів у Пекіні, Бейруті та Каїрі. Очікуються й інші нові співробітники. Проте, за словами Аріанни Хаффінгтон, основний акцент робитимуть на співпраці із місцевими організаціями.  

Акції The World Post порівну належатимуть компанії AOL, яка має у власності The Huffington Post, та Інститут управління, власником якого є Ніколас Бергруен.

comments powered by Disqus