«Афіша» порталу bigmir.net перезапускається і змінює головреда

Фото: скрін сайту "Афіша"

Відсьогодні, 22 грудня, ресурс вийшов в оновленому дизайні, який редакція називає більш мінімалістичним, монохромним і адаптивним. Змін зазнає і контент інтернет-видання.

«Чотири роки ми експериментували з матеріалами різного характеру і уважно спостерігали за тим, як на них реагує аудиторія. Як виявилося, найбільше читачів “Афіші” цікавлять не анонси та розкладу кінопоказів, а унікальні редакторські матеріали, статті-огляди, ексклюзивні добірки. Відповідно, в новій “Афіші” головний акцент буде зроблено на них», - коментує головний редактор порталу bigmir.net Інна Єлісєєва.

Редакція «Афіші» ставить на меті розважати, інформувати, констатувати, а також «діагностувати» тренди.

Видання продовжить писати на традиційні для нього теми – кіно, музику, мистецтво і все, що пов'язано з активним життям в Києві. Залишаться й відомі щорічні проекти ресурсу, наприклад, «Вибір Афіші», в рамках якого користувачі голосують за кращі міські культурні ініціативи.

Оновлення сайту збіглася зі зміною головного редактора. Як повідомили в прес-службі, Ганна Довгаль, яка керувала ще друкованим виданням «Афіша», а після його закриття в 2011 році – займалася розробкою сайту afisha.bigmir.net та його подальшим розвитком, вирішила змінити сферу діяльності.  Новим головним редактором стала Євгенія Ісупова, яка також працювала спочатку в журналі, а потім у інтернет-виданні «Афіша».

Нагадаємо, Ганна Довгаль очолила сайт «Афіша» в 2011 році, одразу після започаткування онлайн-версії колишнього друкованого видання.

comments powered by Disqus