Адміністрація Facebook затвердила нові правила сервісу

В опублікованому 11 грудня прес-релізі віце-президент компанії з комунікацій, політики та маректингу Елліот Шрейдж (Elliot Schrage) повідомляє про відмову від практики голосування користувачів щодо тих чи інших нововведень.

З 3 по 10 грудня соцмережа проводила «голосування щодо скасування голосування», а також об’єднання корстувальницьких даних із іншими сервісами Facebook. При цьому представники Facebook підкреслювали: якщо у голосуванні візьмуть участь більше 30% користувачів соцмережі, Facebook врахує їхні побажання – якщо проголосують менше 30% учасників соцмережі, їхні поради матимуть для Facebook консультативний характер.

Як відзначає Facebook, незважаючи на поширення лінків на голосування, відповідних поштових розсиланнь і широке висвітлення цієї теми ЗМІ, у голосування взяли участь лише 668,872 користувачів (при цьому 589,141 голосуючих висловилися проти відміни голосування за нововведення) – тобто, менше 30%.

Паралельно з цим Facebook спростувала чутки, які почали активно поширюватися у соцмережі, щодо привласнення даних користувачів.

Пояснюючи, що ж змусило компанію замислитися над доцільністю голосування, Елліот Шрейдж зауважував: тепер, коли кількість активних користувачів Facebook перевищує 1 млрд, у голосуваннях стосовно тих чи інших інновацій спостерігається тенденція, коли кількість коментарів фактично домінує над їх якістю, тобто самі опитування не є надто ефективними.

З 11 грудня у Facebook також почали діяти нові Положення щодо прав та обов’язків та Політика використання даних.

comments powered by Disqus