85% американських інтернет-видань використовують відео

00:00,
4 Травня 2011
1788

85% американських інтернет-видань використовують відео

00:00,
4 Травня 2011
1788
85% американських інтернет-видань використовують відео
Мультимедійність стала нормою, а інтернет-видання називають «новою телевідеомережею».

Ми звикли говорити про мультимедійність як про модний тренд, одначе сьогодні це вже норма. Згідно з дослідженням, проведеним компанією D S Simon, 85% американських онлайн-видань та сайтів ЗМІ використовують відеоролики для повідомлення новин та ілюстрування своїх матеріалів. Як повідомляє Social Times, у порівнянні з минулим роком цей відсоток зріс на третину.

 

Даґлас Саймон представив результати опитування тисячі медіаменеджерів, власників та експертів у відеоролику, приєднуючись таким чином до переважної більшості ресурсів, що вже взяли відео на озброєння.

 

 

За його словами, поширення відео в онлайн-медіа не припиняється, й дедалі більше медіапідприємств дивляться нього як на засіб монетизації та додаткову платформу для продажу реклами на сайті.

 

84% респондентів використовують відеоролики, створені іншими людьми та медіа, на додачу до своїх власних. Найчастіше це роблять радіостанції, журнали та газети, для яких створення відеоматеріалів не є головною спеціалізацією, але й серед телекомпаній чуже відео на сайті викладають 63%.

 

На думку Саймона, результати опитування «засвідчують перехід онлайн-видань від текстуальної чи статичної комунікації до відео комунікації. Майже всі види медіа перетворюються на телевізійні онлайн-мережі. Схоже, що ця тенденція триватиме надалі: приблизно 80% опитаних планують розширити використання відеоматеріалів».

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cdc.gov
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду