5 найбільших кіностудій США показуватимуть свої фільми на одній онлайн-платформі

Movies Anywhere

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Movies Anywhere належить студії Disney, проте діятиме за участі  консультаційної ради, до якої ввійдуть представники з усіх п'яти кіностудій.

У новому онлайн-кінотеатрі можна буде як разово переглянути ту чи іншу стрічку, так і придбати її, зберігши в власному профілі для того, щоб переглянути пізніше з будь-якого пристрою.  

Наразі Movies Anywhere розпочинає роботу в США, однак заплановано й вихід на міжнародний ринок. Платформа співпрацюватиме й з іншими відеосервісами, зокрема Amazon Video, Google Play та iTunes.

Єдина велика американська кіностудія, яка наразі не приєдналася до стрімінгової платформи, це Paramount. Проте керівництво Movies Anywhere запевняє, що тривають переговори й нова компанія сподівається, що ця студія стане шостою учасницею.

Сервіс уже пропонує понад 7 тисяч стрічок, а також додаткові матеріали до них. Вже запущено підтримку пристроїв Amazon Fire, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Apple iPhone, iPad і iPod touch.

Головним конкурентом нового сервісу, вочевидь, буде Netflix, що вже декілька років є не лише стрімінговим майданчиком, а й виробником відеоконенту: компанія знімає кінофільми, серіали та телепрограми.

Нагадаємо, у серпні компанія Disney оголосила про плани запустити власну стрімінгову платформу. Для цього вона купила розробника стрімінгових сервісів BAMTech. За контрольний пакет акцій (51% і більше) Disney заплатила $ 1,58 мільярда.

Студія Disney також повідомили про припинення співпраці з американським провайдером інтернет-телебачення Netflix.

comments powered by Disqus