Yahoo підтвердила інформацію про викрадення 500 мільйонів акаунтів

itpro.co.uk

Компанія заявила, що інформація про облікові записи користувачів була викрадена з мережі Yahoo в кінці 2014  року, а зловмисник, який це зробив, отримував підтримку від держави, пише TechCrunch.

Дані, які отримали хакери, можуть містити імена, електронні адреси, номери тедефонів, дати народження і хешовані паролі користувачів. Yahoo запевняє, що викрадені акаунти не містять  незахищені паролі, дані платіжних карток або інформацію про банківські рахунки.

«Це один із найсерйозніших витоків інформації на сьогоднішній день, враховуючи не тільки тих, хто може стояти за цим, але і характер інформації, до якої зловмисники змогли отримати доступ, а також масштаб», - підкреслює TechCrunch.

Як писав MediaSapiens, компанію Yahoo! виставили на продаж всього лише за $ 4,8 мільярда. У розпал буму доткомів компанію Yahoo оцінювали в $ 125 млрд.

Також засновник і провідний фахівець у галузі інформаційної безпеки американської компанії Hold Security Алекс Холден цієї весни повідомляв про викрадення хакерами мільйонів акаунтів Google, Yahoo, Microsoft та Mail.Ru. 

comments powered by Disqus