WikiLeaks закликав користувачів злити їм податкову декларацію Трампа

International Business Times

Про це WikiLeaks написав у Twitter. «Радниця Трампа Келлін Конвей сказала, що Трамп не буде публікувати свою податкову декларацію. Відправте її нам, аби ми могли це зробити», - йдеться у дописі

В одному з попередніх інтерв'ю Келіенн Конвей заявила, що суперечка з приводу податкової декларації - це спроба перезапустити президентську кампанію та нашкодити Трампу, зазначає Politico.

Заклики розкрити податкову декларацію Дональда Трампа тривають з моменту його обрання президентом США. На сайті петицій Білого дому було розміщено звернення з відповідною вимогою. Наразі петицію підтримали понад 235 тисяч осіб при необхідних 100 тисячах.

Минулого року портал WikiLeaks опублікував вкрадену електронну переписку представників Демократичної партії США. В листах є інформація про пожертвування до фонду Клінтон, які робили особи, які мають інтереси в гірничодобувній і ядерної галузях. В другій частині переписки співробітники передвиборного штабу Клінтон обговорюють відповіді на питання преси і коментарі щодо чутливих тем.

В іншій частині переписки, опублікованій WikiLeaks, йдеться про нерівномірну підтримку представниками Демократичного національного комітету внутрішньопартійних висуванців на пост Президента країни. Хоча формально вони мають залишатись осторонь зазначеного питання. Із листування стало зрозуміло, що Гілларі Клінтон отримала більшу підтримку всередині партії.

comments powered by Disqus