WikiLeaks обіцяє допомогти IT-компаніям захиститися від хакерських атак ЦРУ

VOA

Ассанж готовий в приватному порядку надати компаніям дані щодо помилок в найпопулярніших програмах для смартфонів, які використовує ЦРУ. За його словами, WikiLeaks залишається одним із небагатьох надійних гравців у світі примарних інтересів. Нещодавно портал опублікував нову серію секретних документів з бази даних ЦРУ, значна частина яких присвячена хакерським прийомам, які використовують американські спецслужби.  Засновник WikiLeaks  готовий надати IT-компаніям ексклюзивний доступ до окремих технічних деталей, якими володіє портал.

Джуліан Ассанж також заявив, що спецслужби погано справляються зі своєю роботою: «Це нечуваний приклад руйнівної некомпетентності, створити такий арсенал і потім залишити його зберігатися в одному місці».

Нещодавно Федеральне бюро розслідувань США заявило про підготовку до масштабного розслідування з метою виявити інформаторів проекту WikiLeaks, які злили дані щодо програм Центрального розвідувального управління. Достовірність оприлюднених WikiLeaks документів у ЦРУ не підтвердили і не спростували. Серед інструментів, які імовірно використовують спецслужби, - віруси для пристроїв, що працюють під операційними системами Windows, Android, iOS, OSX і Linux, та для інтернет-роутерів, програмне забезпечення, що перетворює смарт-телевізори на пристрої для прослуховування.

comments powered by Disqus