Британська спецслужба попередила політиків про кіберзагрозу з боку Росії

BBC

Голова спецслужби GCHQ Кіран Мартін (Ciaran Martin) звернувся до політичних партій, пропонуючи рекомендації щодо профілактики кібератак, пише The Sunday Times. «Це не лише питання мережевої безпеки власних систем політичних партій. Атаки проти наших демократичних процесів виходять за рамки цього і можуть включати в себе напади на парламент, окружні відділення, аналітичні центри та електронні пошти фізичних осіб», - йдеться у його листі. GCHQ пропонує провести для політичних партій семінари щодо оцінки загроз та зниження ризиків крадіжки інформації, повідомляє BBC.

У лютому Кіран Мартін повідомив про 188 спроб зломів британських урядовців на високому рівні за період у три попередні місяці. «Багато з них загрожували національній безпеці», - сказав він.

Доповідь співробітників розвідки США стверджує, що президент Росії Володимир Путін доручив здійснити хакерську атаку на Національний комітет Демократичної партії, щоб вплинути на президентські вибори на користь Дональда Трампа. 

Водночас глава розвідки Німеччини в грудні заявляв про «все більш і більш агресивні кібератаки» з боку хакерської групи, яка за оційнками спецслужб діє під контролем російської держави.

comments powered by Disqus