У київської IT-шниці вкрали 285 тис. грн, зробивши дублікат SIM-карти

Zillya!

Як повідомляє Ain.ua, це сталося, коли Анна була в закордонній поїздці. Вона абонент передплаченої форми зв'язку Vodafone Україна. У ніч на 9 травня їй почали надходити повідомлення від сервісів Google, Viber і інших додатків, де використовується авторизація за допомогою телефонного номера.

Вранці постраждала зрозуміла, що сталося. Послуга онлайн-відновлення SIM-карти була підключена у неї віддалено. Для припейд-абонентів вона не вимагає ідентифікації користувача за документами.

Анна передбачає, що шахраї через SIM-карту отримали доступ до Google-аккаунту, де могли знайти дані паспорта, в акаунті і пам'яті карти знайшли, якими банками вона користується, і далі знімали гроші через онлайн-банкінг.

До 9:00 ранку шахраї зняли з рахунків 285 тис. грн. За словами потерпілої, з рахунку в “Укрсиббанк” гроші вкрали повністю, в “ПроКредит Банк” після певної суми спрацював захист, рахунок в Monobank і ПУМБ не постраждав.

Як повідомляв “Детектор медіа”, у США хакери вкрали дані п'яти мільйонів банківських карток і виставили інформацію про 125 тисяч на продаж у даркнеті.

comments powered by Disqus