США і Великобританія зробили спільну заяву про кібератаки з боку Росії

Wccftech

Заява відомств була опублікована на сайті NCSC. У ній вони попереджають про широкомасштабну кампанію з кібератак та кібершпіонажу, яка керується російським урядом. Головними цілями атак є державні та приватні організації, які водночас мають критично важливе значення для інфраструктури. «Зокрема, ці кібератаки спрямовані на пристрої мережевої інфраструктури по всьому світу, такі як маршрутизатори, комутатори, брандмауери та мережеву систему виявлення вторгнень (NIDS)», - йдеться в заяві.

Відомства вважають, що метою атак було викрадення корисної для розвідки інформації або інтелектуальної власності та намагання надійно закріпитися у вражених мережах.

Жанетт Манфра (Jeanette Manfra) з Міністерства національної безпеки США засудила шкідливу інтернет-активність Росії та закликала всі відповідальні країни «використовувати ресурси, у тому числі дипломатичні, правоохоронні та технічні, аби подолати російську кіберзагрозу». Водночас директор NCSC Кіран Мартін (Ciaran Martin) назвав Росію найсильнішим ворогом у кіберпросторі й визначив боротьбу з нею як головний пріоритет для свого відомства.

Раніше посольство Росії у Великобританії опублікувало заяву, в якій відкинуло звинувачення у кібератаках на британські комп’ютерні мережі.  

comments powered by Disqus