Спецслужби США завершили звіт про причетність Росії до хакерських атак

11Alive

Про це повідомляє ABC News з посиланням на власні джерела в адміністрації президента. За даними телеканалу, доповідь представлять президенту США Бараку Обамі 5 січня. Обраного президента Дональда Трампа ознайомлять з вмістом розслідування в п'ятницю, 6 січня. На обох брифінгах будуть присутні керівники ЦРУ, ФБР, Агентства національної безпеки та інших спецслужб. Доповідь охоплює період починаючи з 2008 року до нинішнього часу.

Обраний президент Дональд Трамп скептично поставився до підготованої спецслужбами доповіді. У своєму Twitter він написав, що його брифінг відклали до п'ятниці через те, що спецслужби не можуть «побудувати справу проти Росії» і їм на це треба більше часу. 

В минулому році директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер назвав основною загрозою національній безпеці США кібератаки.

У жовтні 2016 року США офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках. Міністерство внутрішньої безпеки та Управління національної розвідки США оприлюднили спільну заяву, в якій відомства офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках на сервери Демократичної партії країни.

comments powered by Disqus