Сирійські хакери зламали облікові записи Skype у соціальних мережах

Хакери зламали сторінки Skype у Facebook та Twitter, а також офіційний блог компанії. На зламаних сторінках зловмисники розмістили повідомлення, в яких закликали користувачів не використовувати поштові сервіси Outlook та Hotmail, які належать Microsoft. Хакери стверджували, що у цій компанії проглядають акаунти користувачів та продають інформацію урядам.

Через деякий час Skype вирішили проблему, повідомлення хакерів видалили та попросили вибачення за спричинені незручності. В Компанії також заявили, що дані користувачів через атаку не постраждали.

SEA вперше заявили про своє існування у 2011 році, коли розпочалася громадянська війна у Сирії– зазначає Lenta.ru.  Тоді хакери зламали сайт Гарвардського університету та розмістили на ньому інформацію про підтримку президента Сирії Башара Асада.  Пізніше угруповання атакувало твіттер-акаунти Барака Обами, газети The Financial Times, телеканалу «Al Jazeera», агентств «Associated Press» та «Agence France-Press», сайти The New York Times, CNN та The Washington Post.

comments powered by Disqus