Речник Гілларі Клінтон заявив, що Wikileaks допомагає Росії та Дональду Трампу

noz.de

«Медіа мають припинити ставитись до Wikileaks так, наче їхня інформація настільки ж достовірна, як отримана від уряду США. Ассанж змовився з урядом Росії, аби допомогти Трампу», – написав він. 

«Було б цікаво почитати інсайдерську інформацію про сплату податків Трампом, еге ж? Так, але Трамп - не ціль Wikileaks. Це вже про щось говорить», - додав Браян Феллон в іншому твіті.

Вчора WikiLeaks опублікував другу частину листування голови передвиборчого штабу Гілларі Клінтон Джона Подести. В листах є інформація про пожертвування до фонду Клінтон, які робили особи, які мають інтереси в гірничодобувній і ядерної галузях. В другій частині переписки співробітники передвиборного штабу Клінтон обговорюють відповіді на питання преси і коментарі щодо чутливих тем.

Нещодавно медіа опублікували запис інтерв'ю Дональда Трампа, зробленого в 2005 році.  У ньому кандидат у президенти США від республіканської партії Дональд Трамп розповідає про свої залицяння до одруженої жінки. В інших фрагментах Трамп дозволяє собі групі та сексистські висловлювання про жінок. 

Журналіст, який брав інтерв'ю та підігравав Трампу, був відсторонений від роботи на каналі NBC.

comments powered by Disqus