Путін розкритикував поширення чуток щодо Трампа та секс-працівниць

YouTube / Screenshot

Про це повідомляє Huffington Post. За словами російського президента, неперевірена доповідь спецслужб, яка циркулює в медіа, є обманом. Володимир Путін також заявив, що «замовники фальшивок» про обраного президента США Дональда Трампа - «гірше, ніж повії».  На його думку, у Дональда Трампа не було причин зустрічатися в Москві «з дівчатами легкої поведінки», оскільки в якості організатора конкурсів краси «він спілкувався з найкрасивішими жінками світу».

Нагадаємо, видання BuzzFeed опублікувало документ, згідно з яким у російських спецслужб може бути компрометуюча інформація про Трампа. Документ заснований на даних колишнього співробітника спецслужб, який стежив за Трампом під час його візиту до Москви в 2013 році. Зокрема у доповіді стверджується, що російські спецслужби прослуховували номер в готелі Ritz Carlton, куди Трамп запрошував секс-працівниць.

Минулого тижня Дональд Трамп пообіцяв упродовж 90 днів оприлюднити власний ‎звіт щодо ймовірних російських кібератак під час виборів.‎ Він також назвав інформацію про наявність компромату на нього у спецслужб Росії «цілковито вигаданими фактами».

comments powered by Disqus