«ПриватБанк» запустив технологію оплати за допомогою обличчя

Dmc News

Як повідомляє прес-служба банку, технологія буде доступна для власників карток Visa. Наразі оплату за допомогою обличчя можна здійснити лише у чотирьох магазинах мережі HOP HEY у Дніпрі. Для цього потрібно просто подивитися у камеру на планшеті поруч з касою.

«У більшості з вас, напевно, зараз із собою немає навіть гаманця, тому що всі картки — у смартфоні. Ми сьогодні йдемо далі та запускаємо технологію, що дозволяє забути вдома й телефон», — повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Для того, щоб скористатися нововведенням, потрібно встановити оновлений «Приват24» та зробити 3 селфі з різних ракурсів, дотримуючись інструкцій додатку. Після цього банк приєднає біометричні дані до картки Visa.

«FacePay24 використовує одну з найбільш провідних у світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition та дає можливість масштабувати цю послугу майже на будь-яку торгову точку», — зазначають у прес-службі банку.

У «ПриватБанку» зазначають, що технології передачі біометричних даних будуть безпечними, що виключає можливість їхньої крадіжки та витоку.

Як повідомляв «Детектор медіа», нещодавно у США технологія розпізнавання людей помилково прийняла 26 конгресменів за злочинців.

 

comments powered by Disqus