Палата представників США одноголосно схвалила законопроект про санкції за кіберзлочини

thirdcertainty.com

Як пише «Європейська правда», про це йдеться у повідомленні комітету палати у закордонних справах на сайті Конгресу. Законопроект має назву «Про кіберстимування і реагування».

Згідно документу, Вашингтон повинен буде вводити санкції щодо осіб, організацій та іноземних держав за кіберзлочини проти США. Від президента США законопроект вимагає визначати «ризикованих виконавців кіберзагроз». Ними можуть бути особа, особа чи організація, які спонсоруються іншою державою та вчиняють злочинні дії у кіберпросторі.

Американський лідер муситиме вводити санкції проти них. Відмовити у такому кроці він зможе лише на рік, або якщо надасть підтвердження того, що відмова у санкціях може мати важливе значення для інтересів Сполучених Штатів, чи стане «важливою гуманітарною метою».

У законопроекті загадують атаки вірусу WannaCry і NotPetya. Остання атака, за оцінкою американських експертів, стала найбільш руйнівною кібероперацією в історії. Зазначається, що її провела Росія.

Законопроект передали у Сенат. Після затвердження цією інституцією його ще має підписати президент.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens публікував головну інформацію з дослідження Stratcom про те, як візит Трампа в Європу сколихнув російські ботів.

comments powered by Disqus