Microsoft визнала, що хакери могли мати доступ до пошти Outlook

express.co.uk

Як пише The Verge, Microsoft почала сповіщати користувачів Outlook, що хакери могли отримати доступ до їхньої електронної скриньки.

Компанія зазначає, що зловмисники могли переглядали адреси електроні адреси, назви папок і тему листів. В окремих сповіщеннях Microsoft писала, що хакери могли бачити й вміст повідомлень юзерів. Такі попередження отримали майже 6 % користувачів Outlook, підкреслює Vice.

Видання пише, що компанія визнала більший витік даних лише після опублікованих скриншотів, які про нього свідчили. Microsoft сповістила, що неавторизований доступ був можливий з 1 січня до 28 березня 2019 року.

Прес-секретар компанії спростував інформацію про те, що такий доступ хакери мали упродовж півроку.

«У наших повідомленнях більшості постраждалим йшлося, що зловмисники не мали несанкціонованого доступу до вмісту електронних повідомлень або вкладень. Лише у невеликої групи облікових записів (майже 6 %. — Ред.) хакери могли прочитати вміст повідомлень. Користувачів про це поінформовано і надані поради щодо подальших дій», — зазначив представник компанії.

Нагадаємо, у квітні Google закрила свою соціальну мережу Google+. Ймовірно, до такого кроку компанію підштовхнув масштабний витік даних — 52,5 мільйонів акаунтів.

comments powered by Disqus