Хакери КНДР викрали у Південної Кореї секретний «план війни» - Reuters

Bitcoin News Featured

Серед них - і плани щодо військової операції з усунення керівництва Північної Кореї, повідомляє Reuters. Розслідувальна група в міністерстві оборони оголосила в травні, що кібератака була здійснена Північною Кореєю, але не розкрила, яка саме інформація була викрадена. Пхеньян заперечує свою відповідальність за хакерську атаку й критикує Сеул за «вигадування претензій».

За словами Рі Чхоль Хі, хакери вкрали 235 гігабайтів документів військового відомства Південної Кореї, 80% з них ще не ідентифіковані. Він також зазначив, що КНДР не змогла викрасти всі операційні плани з бази даних, оскільки вони не були завантажені в повному обсязі. Міністерство оборони Південної Кореї поки відмовляється коментувати його заяви.

За даними The Guardian, союзником у операції з усунення керівництва Північної Кореї мали виступати США. Така інформація є у викрадених документах. «Витік цих даних не сприятиме налагодженню стосунків між КНДР та США, які й так доволі натягнуті через постійні випади президента Дональда Трампа», - зазначає газета.

Нещодавно медіа Північної Кореї показали колажі зі збитими літаками США. Колажі виклали на порталі «КНДР сьогодні» після того, як 22 вересня кілька американських стратегічних бомбардувальників B1-B пролетіли вздовж кордонів Північної Кореї.

comments powered by Disqus