Хакер розробив USB-кабель, здатний зламати будь-який пристрій Apple

The Verge

Як повідомляє Vice, зовні він не відрізняється від оригінального кабелю і при підключенні до комп'ютера немає жодних ознак, що це підробка.

«Він виглядає як справжній кабель і працює точно так само, як і оригінал. Навіть ваш комп'ютер не помітить різниці. Поки я, як зловмисник, не отримаю бездротовий контроль над цим кабелем», — сказав MG.

Процедура злому виглядає вельми просто. Жертва підключає кабель до свого гаджету. Вбудованому в аксесуар чіпу призначається IP-адреса, після чого через додаток Термінал (аналог командного рядка в Windows) можна здійснювати будь-які операції з ноутбуком або комп'ютером жертви.

На конференції DEF CON ці кабелі можна було придбати за ціною $200 за штуку. O.MG cable поставляється з уже готовими пейлоадами (функціональна частина вірусу), і його оператор навіть має можливість віддалено "вбити" USB-імплант, замітаючи сліди.

«Зараз я бачу смартфон на відстані до 300 футів (90 м) при прямому підключенні», — сказав розробник, коли його запитали, наскільки близько повинен бути зловмисник, щоб скористатися кабелем, коли жертва підключила його до своєї машини.

Хакер міг би використовувати більш сильну антену для досягнення подальших цілей, але, за його словами, кабель можна налаштувати для роботи в якості клієнта для найближчої бездротової мережі. І якщо ця бездротова мережа має підключення до інтернету, відстань стає необмеженою.

Як повідомляв «Детектор медіа», Apple пообіцяла, що виплатить $1 млн тому, хто зламає операційну систему iPhone.

 

comments powered by Disqus