Фахівці розвідки та оборони США стурбовані твітером Дональда Трампа - Politico

The Ring

На їх думку, іноземні служби вже використали інформацію з Twitter Дональда Трампа, аби проаналізувати його особливості поведінки та звички, аби сформувати попередні прогнози щодо роботи уряду під керівництвом Трампа, пише Politico.  Також фахівців бентежить імовірність кібератак на акаунти президента в інтернеті або його телефон. Це також створює додаткові ризики.

«У нас ще ніколи не було президента, який би так багато про себе розповідав в інтернеті, не тільки про свої політичні плани, але про свої психологічні особливості, і в такій відвертій манері. Можете бути впевненими, іноземні а́ктори теж це вивчають», - коментує Пітер Сінгер (Peter Warren Singer), експерт з питань оборони. - «Можна побачити, що хвилює його, що його дратує. Ми ніколи раніше не мали можливості стільки читати про те, що думає президент».

Також Politico пише про те, що детальний аналіз твітів Дональда Трампа може виявити певні типи словосполучень чи слів, які він використовує, перш ніж прийняти ті чи інші рішення або дії. Якщо такий зв'язок вдасться виявити, Twitter Трампа стане джерелом для політичних прогнозів ще до того, як президент робитиме офіційні заяви.

Нагадаємо, твіт Дональда Трампа про скорочення видатків з американського бюджету на програму зі створення винищувача F-35 обвалив ринкову вартість компанії, яка його розробляла на близько $ 4 млрд.

Також  напередодні президентських виборів у США газета The New York Times повідомила про те, що радники Дональда Трампа усунули його від ведення аканта в Twitter. «Записи, які робив мільярдер в своєму мікроблозі, часто виявлялися "занадто живописними" або "контрпродуктивними"», - пише видання.

comments powered by Disqus