Дональд Трамп нарешті відмовився від свого незахищеного Android-смартфона

IJR

Про це в Twitter написав директор з соціальних мереж Білого дому Ден Скавіно (Dan Scavino). За його словами, у президента тепер iPhone і він користується новим пристроєм вже кілька тижнів. За словами співробітника Білого дому, Трамп читає і пише повідомлення в Твіттері сам і він не передавав управління акаунтом помічникам.

У березні 2017 року британське видання The Guardian звернуло увагу на те, що в офіційному мікроблозі Дональда Трампа перестали з'являтися твіти, написані з Android-телефону. Раніше журналісти через позначку «Twitter for Android» визначали, які повідомлення президент США пише сам, а які писала його команда.

З 8 березня всі твіти американського президента почали з'являтися з позначкою «Twitter for iPhone», через що журналісти припустили, що Трамп перестав писати в мікроблозі самостійно. Тепер із допису Дена Скавіно стало зрозуміло, що він просто змінив телефон. Якою саме моделлю iPhone почав користуватися президент, не відомо. Також він не уточнив, чи його смартфон був модифікований.

Його попередник, Барак Обама, спершу користувався Blackberry із заблокованими функціями, а пізніше змінив його на iPhone.

Раніше фахівці розвідки та оборони США висловили стурбованість тим, що Дональд Трамп активно дописує в Twitter та використовує незахищений Android-смартфон.

comments powered by Disqus