Держдепартамент США вимкнув свою систему електронної пошти через хакерську атаку

patdollard.com

Про це повідомила АР із посиланням на високопоставленого представника зовнішньополітичного відомства. Він розповів, що «загрозливу діяльність» було виявлено у системі приблизно у той самий час, як і раніше – у комп'ютерній мережі Білого дому.

Про той інцидент повідомлялося наприкінці жовтня, однак тоді не було виявлено жодних однак, що він зачепив держдепартамент. Відтоді оприлюднено інформацію про хакерські атаки, вчинені проти ряду установ, зокрема, поштової служби США та національної метеорологічної служби.

Урядовець сказав, що нині не було завдано шкоди жодній системі  засекреченої інформації зовнішньополітичного відомства. Однак додав, що Держдепартамент відімкнув пізно ввечері у п'ятницю усю свою світову електронну пошту. За його словами, це було зроблено у рамках наміченої зупинки деяких з підключених до інтернету систем, щоб підвищити безпеку головної несекретної комп'ютерної мережі.

Назване джерело заявило: у Держдепартаменті очікують, що усі операційні системи працюватимуть у звичайному режимі «у найближчому майбутньому». Однак відмовилося висловлюватися щодо того, хто міг спричинити інцидент.

Раніше у хакерських атаках звинувачували російських і китайських нападників, нагадує AP, хоча їхнє походження ніколи не було публічно підтверджено.

Очікується, що Держдепартамент займеться питанням про відключення після того, як у понеділок чи вівторок  буде завершено роботи з поліпшенням  системи безпеки.

Посадова особа, про яку йдеться, не мала повноважень обговорювати інцидент і висловлювалася на умовах анонімності, додає AP.

comments powered by Disqus