Американські спецслужби можуть стежити за відключеними від Інтернету комп’ютерами

Штаб-квартира АНБ en.wikipedia.org

Американські спецслужби можуть отримувати інформацію за допомогою таємної безпровідної технології. Вона надає доступ до відключених від Інтернету комп’ютерів. За повідомленням The New York Times, з цією метою АНБ ще з 2008 року користується прихованим каналом радіохвиль. Вони можуть передаватися через крихітні плати, приховані в комп’ютері.

За повідомленням видання, розмір передавачів сигналу приблизно такого ж розміру, як ручний кейс, а протяжність дії перевищує кілька кілометрів.

«Що тут нового, так це масштаби та витонченість розвідувального управління у їхній здатності потрапити в комп'ютери та мережі, до яких ніхто не мав доступу раніше», – сказав експерт із кібер-безпеки Центру стратегічних та міжнародних досліджень у Вашингтоні Джеймс Ендрю Льюіс.

У The New York Times, щоправда, зазначили: немає підтвердження тому, що таємні інструменти американських спецслужб використовувалася на території США.

Саме ж Агенство національної безпеки стверджує, що їхня діяльність спрямована винятково проти реальних цілей зовнішньої розвідок і здійснюється Саме ж Агенство національної безпеки стверджує, що їхня діяльність спрямована винятково проти реальних цілей зовнішньої розвідок і здійснюється відповідно до усіх вимог.

comments powered by Disqus