11-річний хлопчик зламав копію сайту з результатами виборів у Флориді

Gizmodo

Як пише Quartz, дітям запропонували знайти вразливості в копії інформаційної системи президентських виборів США. 11-річний Еметт Брюер (Emmett Brewer) зумів зламати сайт з результатами виборів у штаті Флорида за 10 хвилин й змінити дані про голосування на ньому.

Один з організаторів конференції Ніко Селл (Nico Sell) пояснив, що хоча сайт є лише копією оригінальної сторінки, але в нього є ті ж вразливості, що й у справжнього.

Національна асоціація державних секретарів США вказує, що для змагання використовувались сайти, на яких люди можуть подивитись попередні результати виборів, але не прив’язані до офіційної системи підрахунку голосів. Тому результати змагання, на їх думку, є нереалістичними.

Водночас Quartz звертає увагу, що навіть маніпуляції з даними про попередні результати виборів можуть вплинути на громадську думку та їх висвітлення у медіа.

Минулого місяця в Агентстві національної безпеки США створили окремий підрозділ для боротьби з діями російських хакерів. Комітет з розвідки Сенату США також опублікував звіт за результатами розслідування кібернападів Росії на цифрові системи голосування у США напередодні президентських виборів 2016 року.

comments powered by Disqus