Засновник Amazon став найбагатшою людиною в світі - але не надовго

Jacksonville.com

Як повідомляє Forbes, вчора акції Amazon виросди у ціні на 1,6%, що збільшило статки Безоса на 1,4 мільярда доларів до суми в 90,8 мільярда. Таким чином він випередив Білла Гейтса з його статками в 90,1 мільярда.

Втім, засновник Amazon недовго очолював рейтинг багатіїв - станом на сьогоднішній ранок акції компанії просіли в ціні на близько 3% й Джеф Безос опустився на другу сходинку.

Forbes також зазначає, що наприкінці цього року Білл Гейтс віддав на благочинність більше 31 мільярда доларів. Якби не це, Джеф Безос не зміг би навіть наблизитись до нього у рейтингу, пише журнал. Останнього разу Білл Гейтс втрачав лідерство в списку найбагатших людей в 2016 році - тоді його обійшов власник мережі магазинів Zara Амансіо Ортега (Amancio Ortega). Втім, він протримався на цій позиції лише два дні.  

Нагадаємо, нещодавно Amazon запустив власну соціальну мережу під назвою Spark. Її порівнюють з Instagram та Pinterest, тільки із розширеним функціоналом для здійснення покупок. Також в медіа нещодавно з’явилася інформація про те, що Amazon  працює над створенням месенджера під назвою Anytime. Компанія дослідила, яких функцій бракує її клієнтам, й почала роботу над новим додатком.

comments powered by Disqus