YouTube відключить монетизацію відео для авторів образливих роликів

ZDNet

YouTube буде попереджувати авторів каналів, що у разі, якщо їх ролик порушує умови рекламодавців, він не принесе доходу від розміщення оголошень. Рекламодавці, в свою чергу, отримають більше контролю при виборі майданчиків для розміщення реклами.

Як пояснив віце-президент з управління продуктами YouTube Аріель Бардін (Ariel Bardin),  YouTube не відображатиметься рекламу в відео з контентом, який «сприяє дискримінації або приниженню людини або групи людей» на підставі раси, національності, етнічного походження, релігії, сексуальної орієнтації, віку і за іншими ознаками. Також заборонено показ оголошень в роликах, що демонструють насильство, сцени сексу і неналежну поведінку, а також розпалюють ворожнечу до певної людини або групи людей. При цьому такі ролики як і раніше будуть доступні на YouTube, але їх не можна буде монетизувати через рекламну платформу Google.

Нові правила вже розкритикували користувачі, адже платформою активно користуються оглядачі комп’ютерних ігор. Монетизація YouTube  для них є важливим джерелом доходу. Багато ігор містять сцени насильства і образливі елементи, а значить, присвячені їм ролики тепер можуть бути відключені від системи монетизації, пише ZDNet.

Раніше платформа YouTube вже вносила зміни до правил монетизації відео. Причиною став нещодавній бойкот з боку рекламодавців, які були обурені тим, що їх оголошення з’являлися у екстремістських відео.

За оцінками аналітиків інвестиційного банку Nomura, бойкот рекламодавців обійдеться Google в 750 мільйонів доларів. Також компанія матиме додаткові видатки у розмірі 50 мільйонів доларів, якщо найме додаткових співробітників, які перевірятимуть контент перед завантаженням на YouTube.

comments powered by Disqus