YouTube повернула частину рекламодавців після бойкоту

https://www.youtube.com/yt/advertise/medias/images/yt-ads-launch-select-video-update.svg

Компанії General Motors, Coca-Cola, Lyft та McDonald’s знову розміщатимуть свою рекламу на YouTube, пише The Wall Street Journal. Після того, як платформа запровадила ряд нових правил та обмежень щодо розміщення реклами та монетизації контенту, рекламодавці вирішили повернутися до співпраці з нею. Зокрема, вони отримали більше контролю над тим, де буде з'являтися їх реклама, а деякі компанії навіть отримали фінансову компенсацію за заподіяну шкоду. Проте Wal-Mart Stores, AT&T, J.P. Morgan Chase & Co, Starbucks, Procter & Gamble та ще близько десяти великих компаній та установ продовжили бойкотувати YouTube.

Нагадаємо, YouTube опинилася у центрі «рекламного скандалу», коли оголошення багатьох відомих компаній та організацій з'явилася у відеороликах з екстремістським або образливим змістом. Як пояснила газета The Times, користувачі YouTube отримують по 7,60 долара за 1000 переглядів реклами на своїх відео. Таким чином, рекламодавці (в тому числі державні) спонсорували екстремістів.

Це призвело до масового бойкоту рекламодавців. За оцінками аналітиків інвестиційного банку Nomura, це може обійтися Google в 750 мільйонів доларів. Також компанія матиме додаткові видатки у розмірі 50 мільйонів доларів, якщо найме додаткових співробітників, які перевірятимуть контент перед завантаженням на YouTube.

comments powered by Disqus