Як Марк Цукерберг п'ять років тому уклав свою найвигіднішу угоду, купивши Instagram за $1 млрд.

Webrazzi

Тепер в сервісу 600 мільйонів користувачів, і багато аналітиків вважають, що незабаром компанія перетвориться на багатомільярдний рекламний бізнес, пише Recode. Для порівняння, кількість користувачів Twitter в два рази менша, Snapchat - в чотири рази. 

У березні 2015 року аналітики Bank of America Merrill Lynch оцінили сервіс Instagram в приблизно $ 30-37 млрд, а рекламний потенціал сервісу оцінювався в $ 4 млрд виручки на рік. В 2016 році журнал Forbes оцінив Instagram вже у $ 50 млрд. «CEO Facebook Марк Цукерберг уклав одну з п'яти найвигідніших угод за всю епоху інтернету», - написав тоді журнал. Наприклад, WhatsApp, за який Facebook заплатила $19 млрд, все ще не приносить дивідендів. Покупка компанії Oculus за $3 млрд. вилилась компанії в тривалий судовий процес та втрату ключових працівників проекту.

Якби керівник Instagram Кевін Сістром почекав ще рік чи два, він міг би продати компанію в десять разів дорожче, вважає Forbes. Втім, зараз Кевін Сістром володіє статком близько $ 1,2 млрд і займає 1678 місце у списку найбагатших людей.

В 2018 році Instagram прогнозовано зароблятиме $5 млрд в рік на рекламі. 

Як писав MediaSapiens, група фотографів та кураторів видала фотокнигу зі знімками, які були заблоковані в Instagram.  Як пояснили авторки проекту, вони хотіли звернути увагу на цензуру жіночого тіла в соцмережі. «Книга змушує читачів задуматися, чому деякі тіла - в основному ті, які не є молодими, безволосими, худорлявими і білими - не прийнятні на соціальних медіа-платформах і де цензори вирішили провести лінію», - пояснили вони.

comments powered by Disqus