Yahoo виплатить користувачам $50 млн через витік даних

media.apnarm.net.au

Як пише The Verge, з 2013 року у Yahoo був баг, через який постраждали 3 млрд акаунтів. Наступного року з’явилася менша помилка, через яку постраждало 50 млн користувачів.

Зловмисники отримали доступ до персональних даних: імен, дат днів народжень, паролів, а в деяких випадках навіть питань безпеки і відповідей на них. І хоча Yahoo вперше заявила про помилки у 2016 році, для результату судового процесу знадобилося два роки.

$50 млн будуть розподілені між користувачами. Yahoo відшкодує затрати часу, які потрібні були юзерам для подолання наслідків помилок компанії. Розрахунок — $25 за годину часу. Тим, в кого викрали особисту інформацію, порахують 15 годин часу, а всім іншим —  5 годин. Також сума залежить від того, чи можуть юзери підтвердити свої втрати. 

Якщо у них був преміум-обліковий запис електронної пошти Yahoo, користувачі зможуть отримати 25 % відшкодування ціни за підписку.

Yahoo зараз належить компаніям Verizon та Altaba Inc., яким треба буде порівну покрити суму відшкодування.

Раніше «Детектор медіа» писав про хакера, якого засудили до 5 років ув’язнення за злам акаунтів Yahoo. Також нещодавно повідомлялося, що Facebook можуть оштрафувати на $1,63 млрд за новий витік даних.

comments powered by Disqus