Yahoo Messenger закриють наступного місяця

techjuice.pk

Повідомлення про це з’явилося в офіційному блозі компанії. Протягом наступних шести місяців користувачі матимуть можливість завантажити архів переписки в месенджері. Компанія не надала пояснення чому месенджер вирішили закрити.

Основну частину інтернет-активів Yahoo! в минулому році придбала компанія Verizon. Для керівництва нид ними був створений окремий підрозділ Oath. Нині в Oath повідомили, що заміни для Yahoo Messenger у компанії немає, але команда постійно експериментує з новими сервісами та додатками. Зараз на етапі тестування знаходиться новий додаток Yahoo Squirrel для обміну груповими повідомленнями.

Yahoo Messenger був запущений в 1998 році й тоді він називався Yahoo Pager. Його позиціонували як альтернативу для електронної пошти та SMS-повідомлень.   

В минулому році компанія Microsoft оголосила про те, що збирається припинити підтримку редактора Paint. Однак в мережі користувачі почали висловлювати активну підтримку за збереження Paint, після чого Microsoft змінила свою думку. «Ми побачили неймовірний вияв ностальгії та підтримки MS Paint. Якщо є щось, що ми з цього довідалися, так це те, що після 32 років MS Paint має багато фанатів. Це було дивовижно,  побачити стільки виявів любові до нашого надійного старого додатку», - написала генеральний менеджер Microsoft Меган Сандерс. Microsoft вирішила залишити у оновленні Windows 10 стару версію MS Paint та додати оновлений Paint 3D.

comments powered by Disqus