Ватикан благословив гру Pokemon Go для католиків. В ній треба збирати святих

telegraph.co.uk

Як пише The Telegraph, Папа Франциск похвалив програму, в якій гравці мають знайти релігійних діячів та відвідувати костели.

Гра імітує популярну Pokemon Go. Користувачі досліджують реальний світ, щоб шукати призи, проте замість пошуку покемонів, вони винагороджуються святими у команді.

Згідно з інформацією католицької газети Crux, Папа Франциск благословив додаток. «Франциск не надто розбирається у технологіях, але він був у захопленні, — коментує Рікардо Грзона (Ricardo Grzona) виконавчий директор фонду Ramon Pane, який розробив гру. — Він зрозумів ідею того, що ми намагалися зробити: об'єднати технологію з євангелізацією».

 Джерело зображення: Telegraph

Зараз додаток доступний лише іспанською, оскільки його розробила команда з Аргентини. Гравці можуть рухатися картою міста, отримуватимуть підказки, пояснення і відео.

Раніше Папа Франциск назвав інтернет «даром Бога». У Папи в Twitter 7,2 млн фоловерів. Разом з тим, він застерігав від зловживань технологіями.

Нагадаємо, «Детектор медіа» також писав про дідуся з Тайваню, який прикрутив до ровера 11 смартфонів, щоб грати у Pokemon Go.

comments powered by Disqus