В офісі YouTube відбулася стрілянина

The Daily Beast

За даними CBS News, жінка увійшла в приміщення кафетерію при YouTube й покликала одного з працівників компанії на ім’я, після чого відкрила вогонь. Голова поліції Ед Барберіні (Ed Barberini) повідомив, що три людини потрапили до місцевих лікарень з вогнепальними пораненнями. Ще одна людина постраждала тоді, коли люди почали втікати з приміщення, почувши постріли. Що стосується нападниці, то вона вчинила самогубство.

Поліція ідентифікувала її як Насім Агдам, однак мотив її вчинку залишається неясним. Згідно зі статистикою, складеною ФБР, на жінок припадає лише 3,8% масових стрілянин у США.

Після інциденту директор Google Сундар Пічаї розіслав усім працівникам листа, в якому запевнив, що ситуація під контролем й безпека працівників є головним пріоритетом компанії. Пічаї також підтвердив, що четверо працівників опинилис в лікарнях. «Ми робимо все можливе, щоб підтримати їх та їхні родини в цю хвилину», - написав директор. Він також подякував службі безпеки, яка швидко евакуювала людей з приміщень під час стрілянини.

«Я знаю, що багато з вас перебувають у шоці. Ми будемо надавати підтримку й допомогу усім в Google аби ви могли оговтатися від цієї неймовірної трагедії», - йдеться в листі. Він також закликав усіх підтримати Сьюзан Войцицький (Susan Wojcicki), виконавчу директорку YouTube.

Стрілянина в YouTube трапилась на тлі активної дискусії у США щодо обмеження вільного володіння зброєю. 24 березня у Вашингтоні відбулася масова демонстрація за посилення законодавства щодо зброї. Ініціаторами акції стали учні, зокрема зі школи Паркленду (Флорида), в якому після стрілянини 14 лютого загинули 17 осіб.  

comments powered by Disqus