В новому кампусі Apple працівники врізаються в скляні стіни

The Verge

В усіх трьох випадках працівники, які вдарилися об стіну, отримали травми голови. Двом з них довелося накласти шви. Усі дзвінки надійшли з Apple Park, штаб-квартири компанії Apple в Купертіно.

Про непрактичний дизайн нової штаб-квартири компанії видання The Next Web писало ще близько місяця тому. Багато стін та перегородок між кімнатами виготовлені зі скла. За словами одного з працівників Apple Park, після того, як скло було помите, дуже важко зрозуміти, чи є воно там.

Джерела The Next Web у Apple розповіли, що працівники намагалися мінімізувати ризик й клеїли наліпки на скло, однак вони були зняті, тому що псували «візуальну привабливість мінімалістичного офісного простору». Сама компанія цю інформацію не стала коментувати.

Однак після того, як в мережі опинились розшифровки дзвінків у 911, Apple офіційно повідомила про те, що розмістить спеціальні позначки на скляних стінах, аби уникнути травмування працівників кампусу.

Нагадаємо, побудова Apple Park коштувала близько 5 мільярдів доларів. Площа нового кампусу становить 260 тисяч квадратних метрів й він розрахований на понад 12 тисяч працівників.

comments powered by Disqus