В Індії відмовляються від співпраці з Google

itsagadget.com

У зв’язку з побоюванням щодо безпеки даних Виборча комісія Індії відновила співпрацю із контрольованим урядом Національним інформатичним центром (NIC).

 

«Виборча комісія вважає, що існує надто великий ризик дозволяти приватному американському інтернет-гіганту отримати повний доступ до бази даних індійських виборців. Попри те, що можливості Національного інформатичного центру не можуть зрівнятися із тими, що є в Google, його переваги не зрівняються з ризиками. Таким чином, комісія вирішила не продовжувати договір із Google», - оголосили в комісії.

 

Як пояснює видання The Times of India, комісія відмовилася від переговорів із американською компанією з трьох причин. Перша – ризик для безпеки бази даних виборців; співпраця із партнером із великими комерційними інтересами; побоювання, що іноземний партнер контролюватиме особливо важливі дані, пов’язані з індійськими виборцями.

 

Під час переговорів із Google, які тривали останнім часом, індійську сторону хвилювало, чи може база даних індійських виборців бути передана третій стороні. Також невідомо, чи можна у випадку спору використовувати не американське, а індійське законодавство. 

Як відомо, компанію Google неодноразово критикували за порушення конфіденційності.

comments powered by Disqus