Український Readdle найняв на роботу колишнього керівника з Apple

ain.ua

Про це пише видання AIN.UA.

До цього моменту Readdle була фізично присутньою тільки в Україні. Бланшар повинен зібрати для компанії нову команду у Сполучених Штатах, що зосередиться на розвитку нового сервісу компанії під назвою Spark. Це новий поштовий клієнт, що виступатиме прямим конкурентом Outlook, Gmail та EasilyDo Mail. Компанія стверджує про те, що на роботу набиратиме не тільки американських, але і українських спеціалістів, вакансії для яких уже відкриті на сайті компанії.

Також відомо про те, що Readdle не намагалися переманити Террі Бланшара — він самостійно покинув Apple місяць тому. Наразі, вихідці зі світових компаній-гігантів — це прецедент в складі команд українського ІТ. Вперше за свою історію Readdle думає над залученням інвестицій. Цим компанія пояснює і створення офісу в Долині, чий функціонал не обмежиться самим маркетингом. Серед функцій нового офісу також буде розробка і підтримка продукту.

Відомими успішними продуктами Readdle є Scanner Pro, PDF Expert і Calendars 5, що неодноразово входити до рейтингів кращих за версією різних технологічних видань.

Раніше MediaSapiens писав про те, що український проект ProZorro виграв престижну нагороду «Довіра майбутнього» C4F Davos Awards 2017. 

comments powered by Disqus