У США винайшли камери зі штучним інтелектом для поліцейських авто

cnn.com
Про це повідомляє cnn.com.
 
360-градусний огляд кожному поліцейському автомобілю зможуть забезпечити шість камер Coban Technologies. У компанії запевняють, що такі камери зі штучним інтелектом не порушуватимуть приватність людей, а лише допоможуть поліції краще виконувати свою роботу.

Камера Coban Technologies ідентифікує об'єкти лише на записаному нею відео. У майбутньому компанія сподівається створити камеру, яка аналізуватиме поведінку людей в режимі онлайн.

Компанія Coban Technologies зі штаб-квартирою в Г'юстоні, штат Техас, вже тривалий час продає свою продукцію американській поліції. Проте наразі новий винахід лише тестується правоохоронними органами: у їх розпорядженні є одна нова камера від Coban Technologies, яка не може забезпечити розпізнавання облич. Рішення про використання моделі буде ухвалене після введення в дію відповідних законів та дозволу від місцевої громади.

У майбутньому Coban Technologies планує запропонувати іншим розробникам у цій сфері його вдосконалювати. Наприклад, запропонувати додаток, який зможе розпізнавати зброю.

Нагадаємо, у Стенфордському університеті розробили алгоритм, який з високою точністю визначає орієнтацію людини лише по одній фотографії.

Цього року американська корпорація Apple придбала ізраїльський проект по розпізнаванню облич RealFace.

comments powered by Disqus