У Росії проти Apple порушили справу після скарги «Лабораторії Касперського»

yimg.com

Про це йдеться на сайті ФАС. «Лабораторія Касперського» пожалілася у російське відомство, бо Apple «необґрунтовано відхилила версії програми батьківського контролю Kaspersky Safe Kids (KSK), в результаті чого чергова версія KSK позбулася значної частини функціоналу».

Також Apple вивела на ринок свій додаток Screen Time, який за своїми можливостями співпадає з пропонованою «Касперським» програмою. ФАС порушила проти Apple справу і призначила її розгляд на 13 вересня.

«ФАС Росії, вивчивши всі матеріали, прийшла до висновку, що дії Apple щодо застосування невизначених вимог до програмного забезпечення розробників і відхилення версій ПЗ, яке раніше поширювалося в App Store, містять ознаки зловживання Apple своїм домінуючим становищем на ринку розповсюдження додатків для iOS», — пише відомство.

Нагадаємо, у 2018 році Європарламент закликав інституції ЄС відмовитися від продуктів «Лабораторії Каcперського». Раніше від використання програмного забезпечення «Касперського» відмовилися у СШАЛитві та Нідерландах. Уряд Британії порадив усім відомствам видалити «Антивірус Касперського».

У 2017 році ізраїльські спецслужби повідомили, що завдяки антивірусній програмі російської компанії «Лабораторія Касперського» були викрадені дані Агентства національної безпеки (АНБ) США.

comments powered by Disqus