У Франції звичайну пошту почали доставляти дронами

Platforma

Про це пише Platforma

Французька поштова компанія DPDgroup отримала від Головного управління цивільної авіації країни дозвіл доставляти пошту дронами. Тепер посилки в департаменті Вар на південному сході Франції будуть літати повітрям. Взагалі-то випробування з доставкою вантажів безпілотниками раніше проводилися, наприклад, в Австралії, Сінгапурі і Швейцарії, а Amazon вже активно застосовує ці технології в США. Однак для регулярної доставки звичайної пошти дрони поки не використовувалися ніде.

DPDgroup проводила випробування поштових гексакоптерів останні два роки. Всього апарати провели в повітрі більше 600 годин. Тепер компанія використовує дрони для перевезення пошти по 15-кілометровому маршруту з Сен-Максімен в Сен-Максімен-ла-Сент-Бом і Пур’є. Для того, щоб посилки прилітали повітрям, потрібна невеликий посадочний майданчик, на яку орієнтується безпілотник. Апарат використовується раз на тиждень для перевезення комерційної пошти, тобто листів і посилок, що пересилаються компаніями, а не приватними особами.

Використовувана модель може літати на відстань до 20 кілометрів зі швидкістю 30 км/год, а вага посилки сягає трьох кілограмів. Для навігації апарат використовує камеру і GPS. За заявою компанії, всі системи дрона дубльовані, а на випадок їх відмови апарат обладнаний автоматичним парашутом.

Раніше MediaSapiens писав про те, що американська компанія Google має намір в 2017 році почати використовувати безпілотні літальні апарати для доставки товарів своїм клієнтам. Про те, що Google веде подібні розробки, стало відомо в 2014 році. Спочатку за проект Project Wing відповідав дослідницький підрозділ Google X.

comments powered by Disqus