У Франції розслідують сповільнення Apple власних пристроїв

digitaltrends.com

Про це пише DW.

Нагадаємо, у грудні користувачі по всьому світу помітили, що останнім часом старі моделі iPhone почали працювати повільніше. Вони запідозрили компанію в навмисному сповільненні її продукції з метою того, щоб клієнти купували новіші моделі.

У Франції справу розглядає відомство з захисту прав споживачів, яке входить до складу національного міністерства економіки. Apple підозрюється в навмисному скороченні терміну роботи своїх продуктів, що карається за французькими законами. Розслідування триватиме кілька місяців.

IT-корпорації загрожує штраф у розмірі до 5% річного обороту, проте невідомо, чи дійде справа до суду. Представники Apple у Франції поки ніяк не прокоментували новину.

Нагадаємо, у грудні проти ІТ-коррпорації Apple подали два колективні позови у США з цієї ж причини.

Цю тему порушив один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом суттєво сповільнився, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора. Він повідомив, що спробував iPhone 6 Plus свого брата, і він працював швидше.

Apple визнала штучне сповільнення роботи деяких пристроїв, проте наголосила, що це робиться для того, аби смартфони зі зношеними акумуляторами раптово не вимикалися через брак енергії. Американська корпорація вибачилася перед своїми клієнтами й запропонувала їм знижки на заміну акумуляторів для власників iPhone 6 й інших старих смартфонів. Замість 79 вона коштуватиме 29 доларів.

comments powered by Disqus