Творці додатку, який «роздягає» людей на фото, оголосили про закриття сервісу

Автори програми DeepNude, яке «видаляє» одяг з фотографій за допомогою нейромережі, заявили в своєму твіттері про закриття сервісу. За словами розробників, вони не думали, що додаток стане таким популярним та викличе резонанс.

За словами творців, «світ ще не готовий до DeepNude», оскільки вони побачили, що є занадто висока ймовірність зловживання сервісом.

«Ми створили цей проект для розваг користувачів кілька місяців тому. Ми думали, що у нас буде кілька продажів щомісяця, які ми будемо контролювати вручну. Чесно кажучи, додаток працює не дуже добре — тільки з певними фотографіями. Ми ніколи не думали, що наш сервіс стане "вірусним", і що ми не зможемо контролювати трафік. Ми сильно недооцінили попит», — йдеться у заяві творців додатку.

Незважаючи на вжиті заходи безпеки (водяні знаки), якщо його використовують 500 тисяч людей, ймовірність того, що люди будуть зловживати ним є занадто високою, додали розробники.

«Ми не хочемо заробляти гроші таким чином. Програми для завантаження з інших джерел і поширення його будь-яким іншим способом суперечать умовам нашого веб-сайту. З цього моменту DeepNude не випускатиме інші версії додатка і давати доступ до вже існуючих, навіть в преміум-версію», — уточнюють розробники.

Вони додали, що повернуть кошти людям, які вже сплатили за преміум-версію додатку.

«Світ ще не готовий до DeepNude», — пишуть вони.

Раніше «Детектор Медіа» писав про появу цього додатку, який створює глибинні фейки шляхом «роздягання» людей на фото.  Додаток запустили 23 червня, а ЗМІ дізналися про нього за кілька днів. DeepNude дозволяє зробити підроблені, але при цьому досить реалістичні оголені знімки жінок.

Автор сервісу, який назвався ім'ям Альберто, розповів журналістам, що навчив нейромережу на 10 тисячах фотографій оголених жінок. Він також планував у майбутньому створити функцію «роздягання» чоловіків.

comments powered by Disqus