Трамп запідозрив «Гугл» у втручанні в президентські вибори у США

Medium

Відповідну заяву американський лідер опублікував у своєму Tвіттері.

«Сундар Пічай старанно намагався пояснити в Овальному кабінеті, як сильно він любить мене, як добре робить свою роботу наша адміністрація, що «Гугл» ніколи не співпрацював із військовими Китаю і що вони ніколи не допомагали Гілларі Клінтон перемогти мене в 2016 році і не планують незаконне втручання у вибори 2020 року, незважаючи на всі розмови про зворотне. І все це звучало добре, поки я не подивився інтерв'ю Кевіна Сернекі ... Все це абсолютно незаконно. Ми дуже уважно стежимо за «Гугл», — написав Дональд Трамп у Tвіттері.

Приводом для підозр американського лідера стало інтерв'ю колишнього працівника «Гугл» Кевіна Сернекі (Kevin Cernekee) телеканалу Fox Business Network. У ньому він розповів, що в компанії вкрай негативно ставляться до Трампа і спробують зробити все, щоб він не зміг переобратися на новий термін.

При цьому раніше Трамп неодноразово звинувачував корпорацію у змові з Гілларі Клінтон: «Гугл» нібито приховував негативні новини про тодішню конкурентку 45-го президента під час попередніх виборчих перегонів. Втім, жодних доказів цього Трамп поки не надав.

Як повідомляв «Детектор медіа», компанія «Гугл», так само як і «Фейсбук» та «Твіттер», виявила на своїх платформах рекламу, яку купували з Росії для того, щоб втрутитися у вибори президента США в 2016 році. Згодом у втручанні у вибори звинуватили ці компанії

Дональд Трамп неодноразово казав, що, на його думку, політика основних соціальних медіа-платформ і веб-сайтів, таких як «Гугл», дискримінує Консервативну партію. У червні президент США звинуватив в упередженості «Твіттер».

Раніше Трамп звинуватив «Гугл» в допомозі китайським військовим. У «Гугл», у свою чергу, заперечують співпрацю з військовими з Китаю. У березні голова Комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Джозеф Данфорд на слуханнях у сенатському комітеті з питань збройних справах заявив, що робота «Гугл» непрямим чином приносить користь китайським військовим.

 

comments powered by Disqus