Сканер райдужки ока в Samsung Galaxy S8 можна обдурити підручними засобами

zn.ua

Про це пише dt.ua.

Для цього вони використовували звичайний фотоапарат, принтер і контактну лінзу. За допомогою фотоапарата з середньої дистанції було знято обличчя людини. Важливо відзначити, що знімок робився в режимі нічної зйомки.

Це пов'язано з тим, що сканер в смартфоні використовує інфрачервоне світло для розпізнавання очей. Потім дослідники роздрукували на звичайному лазерному принтері зображення ока і просто поклали зверху контактну лінзу. Смартфон вдалося розблокувати з першої ж спроби.

28 березня Samsung представила нові смартфони Galaxy S8 і S8+. S8 оснащений заокругленим дисплеєм діагоналлю 5,8 дюйма (6,2 дюйма у випадку з S8+), який займає практично всю передню панель. Гаджет позбувся також фізичної кнопки додому, яка тепер розташовується в самому дисплеї і є чутливою до тиску. 

Нагадуємо, що на початку лютого фабрика, де роблять акумулятори Samsung, загорілася.

У січні Samsung офіційно оголосила, що причина численних вибухів смартфонів Galaxy Note 7 полягає в бракованих акумуляторах (а саме нестардатних розмірах батарей), які спалахують, коли перегріваються.

У лютому компанія Samsung SDI повідомила, що інвестувала близько 129 млн доларів у безпеку батарей і що невдовзі вони можуть з'явитися в нових моделях смартфонів Samsung.

comments powered by Disqus