Російський співак вимагає від сервісу iTunes 450 мільйонів рублів

Юрій Антонов, gazeta.ru

Як повідомляє ИТАР-ТАСС, Юрій Антонов подав заяву до Генпрокуратури, в якій зазначив, що онлайн-сервіс продає його пісні незаконно.

«Всього в інтернет-магазині iTunes пропонується для скачування 90 пісень, автором музики та слів до яких є я. Виняткові права на відтворення, поширення чи інші види використання моїх творів інтернет-магазину iTunes та компанії Apple Inc. мною не передавалися», - йдеться у заяві.

Музикант вимагає від онлайн-сервісу публічних вибачень. Він також хоче отримати максимально можливу в Росії компенсацію за порушення авторських прав: 5 мільйонів рублів за кожен свій твір. Отже, всього композитор сподівається отримати близько 450 мільйонів рублів (приблизно 10 мільйонів доларів).

iTunes заявив, що заплатила за користування контентом третій сторона – провайдеру контенту Routenote. Натомість гендиректор Російського авторського об’єднання, яке представляє інтереси музиканта, Сергій Федотов сказав, що Routenote отримав за пісні Антонова лише близько двох доларів. На його думку, така сума не відповідає популярності російського музиканта та кількістю завантажень його пісень.

В Apple цього не прокоментували, однак приховали пісні Юрія Антонова із результатів пошуку в  iTunes.

comments powered by Disqus