Російський мільярдер Усманов продав свої акції Apple та Facebook

vedomosti.ru

Алішеру Усманову належало акцій Apple на 100 мільйонів доларів. Як повідомив Стешинський, Алішер Усманов продав їх на початку цього року.

Це відбулося після скорочення частки мільярдера у Facebook.  Іван Стрешинський не уточнив, скільки саме акцій соцмережі було продано.

Вперше Усманов повідомив про володіння цінними паперами Apple у березні 2013 року. Власником 10% акцій Facebook мільярдер став 2009 року, коли компанія коштувала від 6 до 10 мільярдів доларів. Вже 2012 року він почав скорочувати свою частку в соцмережі.

За словами керівника USM Advisors, зараз від 70 до 80% інтернет-активів Усманова припадають на китайські компанії. Серед них – онлайн-рітейлери Alibaba Group та JD.com.

Усманов також розмірковує про інвестування в російського оператора мобільного зв'язку «Мегафон» та інтернет-компанію Mail.Ru Group. Стрешинський зазначив, що в час кризи з’явилася вдала можливість купити активи за більш доступними цінами.

Алішер Усманов – найбагатший громадянин Російської Федерації. У березні журнал Forbes оцінив його статки в 18,6 мільярда доларів.

comments powered by Disqus