Проект телефона з трьома функціями зібрав понад $600 тисяч через краудфандинг

indiegogo.com

Згідно опису пристрою на ресурсі Indiegogo, він зможе дзвонити, відправляти текстові повідомлення і працювати як будильник.

Light Phone 2 коштуватиме 400 доларів і підтримуватиме зв'язок 4G і Wi-Fi. Його творці – американська компанія Light – називає пристрій «телефоном, який насправді поважає вас». Він покликаний заохотити людей якісно проводити час, займаючись улюбленими справами, а не відволікаючись на контент зі смартфона. 

Дисплей  Light Phone 2 буде виконаний в технології електронних чорнил, що дозволить помітно збільшити термін роботи його акумулятора.

Творці Light Phone також розповіли, що, можливо, додадуть ще кілька важливих функцій: навігацію, музичний плеєр, прогноз погоди, додатки для виклику таксі тощо.

Першу партію пристроїв  Light обіцяє випустити вже в квітні 2019 року. 

Автори проекту раніше випустили  Light Phone 1, який міг тільки дзвонити. На нього вони також зібрали гроші через краудфандинг. Вже придбано понад 10 тисяч таких телефонів.

Запускаючи краудфандингову кампанію для Light Phone 2, його творці планували зібрати 250 тисяч доларів. Проект вже підтримали понад 2300 людей. Перерахування коштів дозволить їм придбати пристрій за 250 доларів замість 400. До кінця періоду збору коштів лишається ще 21 день. 

Нагадаємо, MediaSapiens нещодавно публікував матеріал про те, як у світі розвивається тренд свідомої відмови від ґаджетів – зокрема смартфонів.

Приміром, французьке міністерство освіти планує заборонити використання смартфонів в усіх державних школах. 

comments powered by Disqus